Ula

Co to jest Spa Manicure i dlaczego warto się na niego wybrać

Pielęgnacja No Comment

Spa Manicure to idealne rozwiązanie dla pań, którym marzą się zadbane, gładkie i miłe w dotyku dłonie. Zabieg trwa około godziny i jest szczególnie polecany kobieta, które zmagają się z przesuszoną skórą.

Zabieg składa się z kilku elementów. Pierwszym i jest kąpiel dłoni. Dzięki niej nasza skóra staje się bardziej miękka i odżywiona i jest gotowa do kolejnych zabiegów. Po takiej 15 minutowej kapieli warto zastosować również peeling. Aby, nie podrażnić skóry warto wspomóc dłonie maska lub parafiną. Zanim jednak przejdzie się do tego, korzystając z tego, że dłonie są dobrze wymoczone, warto przystąpić do usuwania skórek.

Polecam SPA Manicure Wrocław

Gdy ta część będzie już za nami, można przystąpić do tego co najbardziej efektowne, czyli modelowania i malowania paznokci. Jeśli twoje paznokcie nie są jeszcze wystarczająco silne, polecam uzupełnić zabieg o manicure hybrydowy. Jeśli jednak płytka jest w dobrym stanie, a długość Ci odpowiada wystarczy ograniczyć się do opiłowania paznokci i oczywiście malowania.
Przed nałożeniem lakieru kosmetyczna z pewnością zaaplikuje na twoje paznokcie specjalną bazę. Dzięki niej twoje paznokcie będą odżywione, a płytka chroniona przed lakierem. Na koniec warto nałożyć jeszcze tzw. top, który nabłyszczy paznokcie i dodatkowo utrwali efekt.

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *