Ula

Sekret peelingu kawitacyjnego

Pielęgnacja, Uroda No Comment

Choć ostatnie dni rozpieszczały nas jeśli chodzi o słoneczną aurę, jesień zbliża się do nas nieubłaganie. Już teraz warto więc zadbać o to, aby przygotować swoją cerę na chłodniejszą część roku. W jaki sposób? Ano zaczynając od porządnego oczyszczenia skóry. W tym celu z pomocą przyjdzie nam peeling kawitacyjny.

Dlaczego właśnie kawitacja? To proste. Wykorzystywane ultradźwięków pozwala rozbić zalegające w porach nieczystości oraz usunąć nadmiar sebrum. Co więcej dzięki peelingowi kawitacyjnemu możliwe jest pozbycie się zrogociałego naskórka. To jednak nie jedyne wartości płynące z takiego zabiegu. Poza szerokimi możliościami oczyszczjącymi kawitacja pomaga także stymulować regenerację tkanek oraz korzystnie wpływa na nawodnienie skóry.

Zabiegowi mogą być poddane nie tylko twarz i szyja, ale również plecy. Co może być szczególnie interesujące dla osób, które nie mogą sobie poradzić z jej pielęgnacją.

Jeśli mój post Cię zainspirował i chciałabyś dowiedzieć się czegoś więcej na temat zabiegu, zajrzyj do jednego z moich ulubionych salonów pielęgnacji we Wrocławiu.

Peeling kawitacyjny Wrocław

 

 

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *